MDE42 MAGNETIC STAND BASE IN2

4000380833 MDE42 4933380832

Ceny jsou uváděny bez DPH zpravidla za jednotlivé výrobky, není zahrnut poplatek za služby, přepravní poplatky nebo minimální fakturovací poplatky na základě podmínek Vašeho prodejce
Pozice
Označení (množ.)
Reference
  0004
CONNECTION CABLE ( 1 )
931380049 4931380049
  0020
KEY D911 2,5MM ( 1 )
931606714 4931606714
  0021
KEY D911 4 ( 1 )
931606738 4931606738
  0022
HEX WRENCH D 911 5 GAL ( 1 )
931616056 4931616056
  0024
SAFETY STRAP ( 1 )
931371780 4931371780
  0027
SAFTY GUARD ( 1 )
931371784 4931371784
  0029
DISC N874232 6,5X15X1,5 ( 1 )
131000000 5131000000
  0070
CARRYING CASE ( 1 )
931371783 4931371783
  0146
SCREW ( 2 )
931622928 4931622928
  0147
SCREW D 912 M 6X30 8.8 ( 3 )
931624082 4931624082
  0148
SCREW D 913 M8X8 ( 2 )
931622523 4931622523
  0149
RING ( 1 )
931624083 4931624083
  0150
CYLINDER PIN ( 2 )
931624086 4931624086
  0151
NUT D 985 M 5 ( 5 )
931618176 4931618176
  0152
SCREW D 913 M8X8 ( 5 )
931624084 4931624084
  0153
SCREW ( 4 )
931380067 4931380067
  0154
SCREW ( 3 )
131000000 5131000000
  0155
SCREW D912 M6X16 ( 4 )
931607033 4931607033
  0156
SWITCH BOARD ( 1 )
931380895 4931380895
  0157
SCREW D 912 M 6X30 8.8 ( 2 )
931624085 4931624085
  0158
NUT D 934 M 3 BR ( 2 )
931613998 4931613998
  0159
DISTANCE HOLDER ( 1 )
131000000 5131000000
  0401
BODY ( 1 )
131000000 5131000000
  0402
MAGNETIC FOOT ( 1 )
931380051 4931380051
  0403
FRAME ( 1 )
931380052 4931380052
  0404
LEDGE ( 2 )
931380053 4931380053
  0405
COVER PLATE ( 1 )
131000000 5131000000
  0406
HOLDER ( 1 )
931380055 4931380055
  0407
BEARING BRACKET ( 1 )
931380056 4931380056
  0408
TOOTH RACK ( 1 )
931380057 4931380057
  0409
FEED SPINDLE ( 1 )
931380058 4931380058
  0410
END PIECE ( 1 )
931380020 4931380020
  0411
BEARING BRACKET ( 2 )
931380021 4931380021
  0412
LEVER ( 3 )
931380059 4931380059
  0413
HANDLE ( 3 )
931380060 4931380060
  0414
PROTECTING COVER ( 1 )
931380026 4931380026
  0418
PRESSURE SPRING ( 1 )
931380062 4931380062
  0419
THRUST PIECE ( 1 )
931380063 4931380063
  0420
LEDGE ( 1 )
931380064 4931380064
  0421
RATING PLATE ( 1 )
131000000 5131000000
  0422
CABLE SET ( 1 )
931380065 4931380065
  0423
FITTING ( 2 )
931416452 4931416452
  0425
PRINTED CIRC. BOARD ( 1 )
931380872 4931380872
  0430
ELECTRONIC ( 1 )
931380893 4931380893
  0435
SWITCH ON-OFF ( 1 )
931380043 4931380043
  0436
PRINTED CIRC. BOARD ( 1 )
931380876 4931380876
  0437
SWITCH MAGNETIC ( 1 )
931380037 4931380037
  0438
SWITCH MOTOR ( 1 )
931380038 4931380038
  0439
SEAL ( 3 )
131000000 5131000000
  0441
PLUG ( 1 )
931380041 4931380041
  0442
PLUG ( 1 )
931380042 4931380042
  0445
STICKER ( 2 )
931380045 4931380045
  0446
SUPPORT ( 2 )
131000000 5131000000
  0448
FASTENING BOW ( 1 )
131000000 5131000000
  0460
CONNECTION CABLE ( 1 )
931396235 4931396235
+ -